top of page
Kotwica 1

Zanurz sie w sobie

,

IMG_9702 (1)_edited.jpg

Mam na imię Ula. Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą. Ukończyłam renomowany kierunek rehabilitacji w Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego w   Warszawie. 

W  praktyce fizjoterapeuty interesuje mnie podejście holistyczne do problemów zdrowotnych każdego człowieka. Dlatego ukończyłam naukę w Międzynarodowym  Instytucie Upledgera  uzyskując uprawnienia terapeuty czaszkowo-krzyżowego. Pracą ta terapią pozwala mi na lepsze zrozumienie problemów zdrowotnych zarówno somatycznych jak i emocjonalnych pacjenta, oraz daje możliwości ich rozwiązania.

Jestem również kobietą ceniącą sobie dostępne możliwości  zadbania o swój wygląd i urodę. 

Dlatego stworzyłam SECRET GARDEN natural house - kameralna przestrzeń z ogrodem gdzie wielokierunkowo zadbasz o swoje ciało. Usiądziesz wśród zieleni z filiżanką gorącej kawy lub orzeźwiającego naparu ziołowego a my zaplanujemy dla Ciebie wszystko to co pozwoli Ci odzyskać równowagę wewnętrzną i promienny wygląd. 

Oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej najbardziej popularne na naszym rynku, potwierdzone badaniami bezpieczeństwa i skuteczności. Współpracujemy z renomowanymi firmami kosmetycznymi oferującymi certyfikowane produkty najwyższej  jakości .

W okresie letnim nasz ogród oferuje zajęcia jogi na świeżym powietrzu oraz relaksacyjne i lecznicze kąpiele ziołowe.

Strefa_zdrowia
Strefa_urody
bottom of page